Állásajánlatok

Profiként egy szintén hozzáértő csapatba vágyik? Szívesen dolgozik önállóan és felelősségteljesen?

Dinamikusan fejlődő, gyöngyösi székhelyű vállalatunk az ipari és kereskedelmi hűtéstechnika (hűtőkamrák, hűtőházak, tisztaterek) területén nyújt teljes körű, magas színvonalú szolgáltatást országszerte. Tevékenységi körünk a tervezéstől a kivitelezésen át egészen a karbantartási feladatok ellátásáig terjed.

Aktuális állásajánlataink:

Hűtő- és klímaberendezés garanciális szerelő
Irodai asszisztens

hutoepito_allasajanlat_huto-es-klimaberendezes_garancialis_szerelo

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari berendezések (hűtő, klíma) karbantartása, javítása
  • Hibajelenségek eseti elhárítása
  • Időszakos garanciális javítási feladatok ellátása és dokumentálása
  • Vezérlőszekrények, elektromos berendezések ellenőrzése, javítása
  • A helyszíni látogatásokon állapotfelmérés, karbantartási javaslatok kidolgozása
  • Helyszíni kooperáció megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • Szükség esetén kivitelezési munkálatokban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Általános hűtéstechnikai szerelő, vagy ipari hűtőszerelői végzettség
  • Érvényes OMKT kékkártya
  • Elektromos végzettség vagy tapasztalat
  • Legalább 3 éves IPARI hűtéstechnika területén szerelői, karbantartói tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Flexibilitás, utazási hajlandóság

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gépszerelő

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös, országos

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Ügyeleti pótlék
  • Céges gépkocsi
  • Mobiltelefon, laptop

Jelentkezési határidő az állásra:

  • folyamatos

hutoepito_irodai_asszisztens_allas

Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
Kimutatások, statisztikák készítése
Szerviznyilvántartás vezetése, ügyfelek kiértesítése
Klímavédelmi Hatósági nyilvántartások vezetése
Levelek, számlák iktatása, scannelése, postázása
Szállítólevelek, munkalapok kezelése
Könyvelő kolléga munkájának támogatása
Bejövő emailek rendszerezése, továbbítása

  • Középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás;
  • MS Office programok (elsősorban Word, Excel) magas szintű ismerete;
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt;
  • Ügyfélközpontú, nyitott személyiség;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Támogató, segítő attitűd;
  • Pontosság, precizitás.

Előny:

  • pályakezdő
  • pénzügyi, közgazdasági végzettség
  • felsőfokú végzettség

  • Gyöngyös